wz

 

aktuality 2010

 

 

29.12.2010 - Vánoce jsou za námi a my si je s Gandíkem patřičně užili. Prodloužený víkend byl ve znamení procházek a návštěv, což se Gandíkovi moc líbilo. Jen jedno nás mrzelo. Pro špatnou sjízdnost silnic jsme se nedostali na Blaník, takže jsme změnili plány a byli se podívat na zámku Hluboká. Na fotky z výletu se můžete podívat na rajčeti. Prosincové fotky Gandíka jsou zde.

 

9.12.2010 - Naše miminko nedávno oslavilo půl roku života. Při té příležitosti jsme byli u pana doktora, mimo jiné udělat krevní testy. Máme obrovskou radost, protože testy dopadly na jedničku!!! Došlo i na vážení a Gandík se může pochlubit váhou 36 kg.

1.12.2010 - Máme sníh!!! V sobotu se i u nás na jihu objevila sněhová pokrývka. Jak si Gandík svůj první sníh užívá, se můžete podívat na rajčátku.

19.11.2010 - Ve fotogalerii máme listopadové fotky Gandíka.

28.-31.10.2010 - O prodlouženém víkendu jsme se s Gandíkem vydali na výcvikový tábor do Heroltic, kde jsme strávili za krásného počasí čtyři dny ve společnosti psích i lidských kamarádů. Trénovali jsme poslušnost, socializaci s ostatníma pejskama a zkusili jsme agility. Já i Gandík jsme si to skvěle užili. Za všechno moc děkujeme holkám z CHS Queen Elsa, které celou akci pořádaly a kamarádce Lucce s její Amynkou za milou společnost. Na pár fotek se můžete podívat na tomto odkazu.

27.10.2010 - Na rajčátku a ve fotogalerii se můžete podívat na říjnové fotky Gandíka.

10.10.2010 - Krásný datum byl ve znamení mezinárodní výstavy psů
v Českých Budějovicích. Jeli jsme opět "na kukandu", socializovat Gandíka. Ten si krásný den užil ve společnosti svých dvou brášků a dalších psích kamarádů. Máme z něho velkou radost, byl i dneska moc šikovný. Fotky ze psí akce jsou opět na rajčeti.

8.10.2010 - Máme upravenou galerii (snad se bude líbit).

5.10.2010 - Dnes jsou Gandíkovi čtyři měsíce. Je z něho velký a šikovný kluk plný elánu a dobré nálady. Chodíme na cvičák (zatím nám to moc nejde, ale za to můžu spíš já, než Gandík) a v sobotu jsme poprvé vyrazili za kamarádama na klubovou výstavu švýcarských salašnických psů. Tam byl Gandík velká šikulka a moc si společnost ostatních pejsků užíval. Vzhledem k tomu, že i já jsem byla mezi ostatníma pejskařema ve svém živlu, nemáme tentokrát bohužel moc fotek. Na to, co jsem vyfotila a něco málo "nakradla" u kamarádů z CHS Amber Bohemia se můžete podívat na rajčeti.

28.9.2010 - V galerii máme nové fotky Gandyho.

12.9.2010 - Máme za sebou poslední očkování, další odčervení
a můžeme vyrazit mezi pejsky. Gandík neví, co ho ještě čeká, ale my už se moc těšíme (on si to určitě bude taky užívat, protože je to moc společenský a energický pejsek). Jinak aktuální váha je 17,15 kg.

29.8.2010 - Gandy nám pěkně roste, jeho aktuální váha je 14,3 kg. Už
je to velký chlapík, na fotky se můžete podívat zde.

16.8.2010 - Dnes jsme provedli drobnou úpravu stránek. Postupně budeme doplňovat další informace a fotky.

2.8.2010 - Na první fotogalerii Gandyho se můžete podívat na rajčeti.

31.7.2010 - Tak je u nás zase veselo.
Dnešním dnem se naše rodina rozrostla o nového člena - Gandalfa
od Zlatého Roxe. Informace o Gandym budeme postupně doplňovat.